گیم پلی بازی Gran Turismo 7

نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7 منتشر شدند

در فاصله ی چند روز مانده به انتشار بازی Gran Turismo 7، یکی از انحصاری های قدیمی و بسیار محبوب کنسول های پلی استیشن اکنون نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7 در حال انتشار هستند.در ادامه می توانید نقدها و نمرات Gran Turismo 7 را مشاهده فرمایید.

نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7

Hardcore Gamer 100/100

Gran Turismo 7 اصلی ترین نسخه Gran Turismo و بهترین چیزی است که این سری در طول 25 سال زندگی خود به دست آورده است. این بازی زیبا و با جزئیات است و با یک مدل هندلینگ دقیق که هنوز در بازی‌های مسابقه‌ای دیده نشده، طراحی شده است.

IGN 90/100

Gran Turismo 7 با ادغام کردن فرمت اصلی Gran Turismo و پاشنه بسیار موفق GT Sport با تمرکز جدی بر روی مسابقات آنلاین رقابتی چند اشتباه مرتکب می شود، اما یک عملکرد قدرتمند از توسعه دهنده Polyphony Digital است.

Vgames 80/100

ممکن است بخش تک نفره بازی کمی کوتاه باشد، اما کیفیت کلی Gran Turismo 7 از هر مشکل کوچکی که ممکن است با بازی داشته باشم، بهتر است. به عبارت ساده، این یک افزودنی عالی به مجموعه است که تنها دلیل دستور «همیشه آنلاین» برای بخش تک نفره مانع از آن می شود.

VGC 60/100

اگر می توانید منوهای بی نظم، دیالوگ های بی پایان و کسل کننده و بازدید های متعدد از کافه را تحمل کنید، پس یک بازی مسابقه ای عالی در جایی در Gran Turismo 7 وجود خواهد داشت. عجیب است که بازی تمام تلاش خود را می کند تا شما را از رسیدن به پیست باز دارد، اما وقتی به آنجا رسیدید، لذت زیادی خواهید برد.

نقدها و نمرات Gran Turismo 7 در وبسایت های مرجع

نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7 در سایت metacritic
نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7 در سایت metacritic
نقدها و نمرات Gran Turismo 7 در سایت opencritic
نقدها و نمرات بازی Gran Turismo 7 در سایت opencritic

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ ۱۳ اسفند 1400 ( ۴ مارچ ۲۰۲۲ ) به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی