نقدها و نمرات بازی Elden Ring

نقدها و نمرات بازی Elden Ring منتشر شدند

کمتر از 24 ساعت به انتشار بازی Elden Ring باقی مانده است و در همین راستا وبسایت های معتبر در حال انتشار نقدها و نمرات بازی Elden Ring هستند.در ادامه ی مطلب شما می توانید خلاصه و نمرات Elden Ring را مشاهده کنید.

نقدها و نمرات بازی Elden Ring

Game Rant 100/100

Elden Ring یک بازی فوق العاده است که اگر بر اساس شایستگی خود قضاوت شود، یک بازی فوق العاده است که تعداد افراد کمی را ناامید می کند. بیشتر مولفه هایی که طرفداران این ژانر به دنبال آن هستند را در خود دارد، زیبایی شناسی شگفت انگیز، احساس رمز و راز، طراحی ماهرانه و ترسناک حریفان و گیم پلی غنی با قابلیت تکرار زیاد به لطف کلاس ها و ساخت های مختلف. در نهایت بازی Elden Ring چیزی بیش از یک دارک سولز جهان باز است. با تغییراتی در طرح کلاسیک Souls که تجربه جدیدی با طراوت ایجاد می کند که هنوز احساس آشنا بودن دارد.

Guardian 100/100

یک شاهکار بی نظیر در طراحی و خلاقیت.

App Trigger 95/100

Elden Ring تکامل بعدی ژانر Souls است. این احساس هم آشنا و هم واقعا منحصر به فرد است. طرفداران بازی های قبلی “Souls” احساس خوبی در خانه خود خواهند داشت، در حالی که از ویژگی های جدید، مکانیک ها و بهبودهای کیفیت زندگی که بازی ارائه می کند قدردانی می کنند.

GAMES.CH 90/100

Elden Ring چیزی بیش از ترکیبی از Dark Souls، Bloodborne و Sekiro است. دنیای بزرگ آن شما را به کاوش دعوت می کند و محتوای اختیاری آن بسیار بیشتر از اجباری است. برخی مشکلات جزئی وجود دارد، اما با در نظر گرفتن تمام نقاط قوت، با هم ترکیب می شوند. در مجموع Elden Ring به سطخ پیشینیان خود نمی رسد، اما بازی هنوز برای هر طرفدار اکشن rpg مورد نیاز است.

نمرات Elden Ring
نقدها و نمرات بازی Horizon Forbidden West در سایت metacritic
امتیازات بازی Elden Ring
نقدها و نمرات بازی Horizon Forbidden West در سایت opencritic

با توجه به نمرات و امتیازات بازی Elden Ring با یک شاهکار دیگر از سوی فرام سافتور طرف هستیم. بازی الدن رینگ در تاریخ ۶ اسفند ۱۴۰۰ (۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۲) برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵، پلی‌ استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.شما برای خرید این بازی برای کنسول مورد نظر خودتان، می توانید بر روی لینک های مقابل (نسخه پلی استیشن 5، نسخه پلی استیشن 4، نسخه ایکس باکس) کلیک کنید.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی