بازی Elden Ring

قابلیت پیش دانلود بازی Elden Ring در ایکس‌ باکس فعال شد

تنها چند روز تا انتشار بازی Elden Ring باقی مانده، در همین حین اخبار مختلفی از این بازی شروع به منتشر شدن هستند.

در رابطه با همین اخبار از همین حالا پیش دانلود بازی Elden Ring در کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است و کاربران این کنسول ها می توانند این بازی را دانلود کنند تا به محض انتشار الدن رینگ،به بازی کردن بپردازند.

پیش دانلود بازی Elden Ring

با فعال شدن قابلیت پیش دانلود این بازی متوجه می شویم که حجم بازی برای کنسول های نسل نهم و هشتم متفاوت است، بسته به کنسول شما این بازی حجمی تقریبا نزدیک به ۴۹ گیگابایت خواهد داشت. البته باز هم مشخص نیست که فایل دانلودی بهینه‌ساز روز اول بازی نیز در آن موجود است یا خیر.

پیش دانلود بازی Elden Ring

البته کسانی هم که تمایل به خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی Elden Ring دارند، می‌توانند پس از قرار دادن دیسک بازی در دستگاه و دانلود کردن پیش دانلود بازی بدون کمی معطلی به بازی کردن بپردازند. برای منظور شما باید برنامه‌ی ایکس‌باکس (Xbox App) را برای تلفن هوشمند دانلود کنید و سپس با وارد کردن مشخصات حساب کاربری خود، تلفن هوشمند خود را با کنسول بازیتان جفت یا به اصطلاح (Pair) کنید.

پس از انجام دادن مراحل بالا حال کافی است، بازی Elden Ring را ربر روی برنامه‌ی ایکس‌باکس جستجو کرده و بعد از پیدا کردن آن گزینه‌ی Download to console را فشار دهید.

قابلیت پیش دانلود بازی الدن رینگ در کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4، سوم و چهارم اسفند ماه (۲۲و۲۳ فوریه) فعال می شود. برای دسترسی به این قابلیت، باید بازی از فروشگاه پلی‌استیشن برای کنسول پلی‌استیشن خریداری شده باشد.

بازی Elden Ring در روز جمعه، ۶ اسفند ماه ۱۴۰۰ (۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۲) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و ایکس‌باکس وان توسط استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) عرضه می شود.شما می توانید تیزر تلویزیونی این بازی را از طریق لینک تماشا کنید.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی