فصل جدید Apex Legends

فصل جدید Apex Legends و اطلاعات مربوط به آن

زمان شروع فصل جدید Apex Legends

فصل جدید Apex Legends با نام Apex Legends Season 12: Defiance قرار است در 8 فوریه آغاز شود. در همین راستا تغییرات مهمی در بازی اعمال می شود که در این خبر به آن ها اشاره می کنیم.

طبق روال همیشگی بازی اپکس لجندز با معرفی فصل جدید بازی ضمن تغییرات محتوای زیادی را نیز به این بازی اضافه می کند. در کنار اضافه شدن بتل (Battle pass) جدید مثل هر سیزن دیگری و شخصیت قابل بازی جدید، Mad Maggie، فصل 12 تغییرات اساسی در Olympus نیز ایجاد می کند.

یکی دیگر از تغییرات مهم بازی اضافه شدن یک مد جدید و جذاب به نام کنترل است. این حالت از دو تیم 9 نفره تشکیل شده که باید با هم به رقابت بپردازند، همان طور که از اسم این مود مشخص است باید یک سری مناطق را تحت کنترل خود قرار دهید و با کسب امتیاز به پیروزی نزدیک شوید. Apex را آغاز می کند. در این سیزن باید منتظر رویداد Apex Legends‘ Year 3 Annivesary Collection نیز باشید که آیتم های ارزشمندی را به بازی اضافه می کند.

در ادامه ی تغییراتی که این آپدیت در بازی اپکس لجندز ایجاد می کند، طبق روال هر سیزن بسیاری از اسلحه ها بالانس شده یا همان به تعادل می رسند.

یکی از هاپ آپ های گذشته این مجموعه به بازی بر می گردد.تغییراتی در کاراکتر های بازی ایجاد می شود که یکی از مهم ترین این تغییرات، تغییراتی در شخصیت Caustic و قوی ترشدن شخصیت محبوت سیزن 3 این بازی یعنی Crypto است.

شما می توانید این آپدیت را در 8 فوریه دانلود کنید و از آن لذت ببرید.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی