به راهنمای خرید و سوالات متداول پایا گیم خوش آمدید

سفارش و خرید

خیر در حال حاضر امکان خرید حضوری مهیا نمی باشد؛ اما هدف پایا گیم این است که شما یک خرید آسان و لذت بخش آنلاین را تجربه کنید. اما چنانچه شما نیاز به خرید حضوری دارید کارشناسان ما پاسخ گوی شما خواهند بود.

بله. باید به حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه ی «فاکتورهای من» کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

برای خرید از سایت پایا گیم ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آن را به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید.

حتما در زمان ثبت سفارش تعداد، نوع، رنگ، جنس، اندازه و مبلغ نهایی و نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید و پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان پایا گیم به وسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی شما اطلاع رسانی خواهد شد.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان پایا گیم در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و تایید سفارش را برای شما پیامک می کنند.

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی پایا گیم تماس بگیرید. اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و مانده وجه طی مدت زمان 2 روز کاری مسترد خواهد شد.

ارسال محصولات

مدت زمان ارسال سفارش به شیوه ارسال، و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.چنانچه می خواهید بسته مورد نظر را سریع تر از زمان گفته شده در هنگام سفارش دریافت کنید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شود.

بله، چنان چه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به تیم پایا گیم و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود.

(در هنگام ثبت سفارش به گزینه آدرس پرداخت کننده برخورد خواهید کرد و که دو گزینه پیش روی شماست و با انتخاب هرکدام تعیین می کنید که در چه آدرسی کالای خود را تحویل بگیرید.گزینه یک: از آدرس موجود استفاده می کنم. گزینه دوم: ایجاد آدرس جدید)

می بایست با تماس از طریق تلفن قبل از ارسال، عدم حضور خود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود. درغیر این صورت بابت ارسال مرتبه دوم کالا هزینه ارسال توسط مشتری باید پرداخت گردد.

می توانید از طریق تماس تلفنی و یا بخش تماس با پایا گیم هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. بدیهی است پایا گیم خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استرداد کالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

زمان تحویل محصولات در شهرستان بسته به نوع سفارش، نحوه ی ارسال پستی و مسافت، بین 2 تا 4 روز کاری است، جواب دقیق تر برای این پرسش را در حین فرآیند خرید دریافت خواهید کرد.

لازم است در اولین فرصت با تیم پشتیبانی پایا گیم تماس گرفته و دلیل تاخیر را جویا شوید.

نحوه پرداخت

پرداخت الکترونیکی از وب سایت پایا گیم از طریق درگاه اینترنتی, با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه بانکی شتاب قابل پرداخت می باشد.

خیر، این امکان فعلا برای تیم پایا گیم مقدور نمی باشد و در آینده این گزینه برای مشتریانی که با پایا گیم به توافق رسیده اند به روش های پرداخت اضافه می شود.

اگر پرداخت به صورت آنلاین دچار اختلال شد و یا فاکتور پرداخت شده با مبلغ سفارش مغایرت داشت این موضوع را از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی پایا گیم پیگیری نمایید تا هر چه سریع تر برای آن، اقدامات کافی و لازم انجام گیرد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت، شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما در این مواقع نباید نگران باشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

بله، تمامی کارت های عضو شبکه بانکی شتاب قابل استفاده برای پرداخت می باشند.

بازگشت کالا

اگر موقع تحویل، متوجه شوید که اشکال در بسته بندی محصول است، از تحویل گرفتن آن خودداری کرده و موضوع را بلافاصله به واحد پشتیبانی پایا گیم اطلاع دهید.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با ما تماس بگیرید.

منو اصلی