بازی‌ Call of Duty

در آینده بازی‌ Call of Duty با موتور بازیسازی یکسانی ساخته می‌شود

اکتیویژن (Activision) چندی پیش رسما تایید کرد که در سال جاری قرار است شاهد دو بازی از بازی‌ Call of Duty باشیم، یک Call of Duty: Modern Warfare و یک دنباله برای بازی Warzone.

این بازی‌ها توسط استودیوی Infinity Ward ساخته خواهند شد. هر دو بازی جدید از این سری با استفاده از موتور جدیدی ساخته خواهند شد. این خبر این موضوع را تایید می کند که به نظر می‌رسد تمام بازی‌های این فرنچایز که در آینده عرضه می شوند قرار است از این موتور جدید استفاده کنند.

بازی‌ Call of Duty صاحب موتور بازی سازی جدیدی شده است

هم چنین رئیس استودیوی Infinity Ward، آقای پاتریک کلی (Patrick Kelly)، به تازگی گفته است که تمام بازی‌های سری بازی کال آو دیوتی در آینده با یک موتور بازی سازی ساخته خواهند شد.

در ادامه مصاحبه آقای پاتریک کلی متذکر این موضوع شده است که این موتور از موتورهای قبلی استفاده شده بهتر است و ابزار بسیار بیشتر و کاربردی تری را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. هر استودیو بازی سازی در تلاش است تا از یک نواخت شدن بازی‌ها جلوگیری کند، با این حال استفاده از یک موتور جدید و یکسان باعث می‌شود تا همگام سازی بازی‌ها راحت‌تر انجام شود.

Infinity Ward ،Treyarch و Sledgehammer Games بخشی از چرخه‌ توسعه‌ی هرساله بازی Call of Duty، در سال‌های اخیر هستند، اما با این حال هر کدام از موتور خاص خود استفاده می کردند. این موضوع در گذشته مهم تلقی نمی شد اما با عرضه شدن بازی Call of Duty Warzone به سردرد بسیار بزرگی برای آن ها بدل شده است.

بازی‌ Call of Duty

بتل رویال رایگان شرکت اکتیویژن از زمان عرضه خود همزمان با Call of Duty: Modern Warfare خود را با Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Vanguard وفق داده است که باعث بروز مشکلات گسترده ای در وارزون شده است.برای خرید سری بازی های Call of Duty می توانید از طریق لینک وارد سایت شوید و بازی مورد نظر خودتان را سفارش دهید.

به تازگی نیز قرار است سیزن بعدی بازی Vanguard عرضه شود و کلی از مشکلات بازی را برطرف کند که می توانید ویدیو آن را در ادامه ببینید.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی