Call of Duty Modern Warfare 2

جزئیات جدید از دنباله‌ی بازی Call of Duty Modern Warfare

اخیراً یکی از اینسایدرها به نام TheGhostofHope جزئیات جدیدی را از دنباله‌ی بازی 2019 Call of Duty Modern Warfare، که به احتمال زیاد Call of Duty Modern Warfare 2 نام دارد فاش کرده است.

در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که طول عمر این بازی دو سال خواهد بود و بازی بعدی مجموعه‌ی Call of Duty، با تغییر رویه عرضه سالانه بازی، در سال 2024 به منتشر می شود.

جزئیات جدید از دنباله‌ی بازی Call of Duty Modern Warfare

طبق اطلاعات منتشر شده از بازی، داستان این بازی پیرامون جنگ با کارتل های مواد مخدر است و شامل حالت ها و مودهای جدیدی نیز می شود. برخی از این حالت ها که به بازی اضافه شده اند، بسیار شبیه به بازی های تاکتیکی مانند Escape from tarkov و Rainbow Six Siege خواهند بود و این دو بازی به نوعی منبع الهام بازی جدید کال آف دیوتی هستند.

بر اساس اطلاعاتی که توسط اینسایدری معتبر در توییتر به نام TheGhostofHope منتشر شده است. یکی از قابل توجه ترین تغییرات، در مورد سیستم Perks های بازی است و قرار است در این بازی جدید گیمرها به جای تعداد 3 Perk از 4 Perk استفاده کنند.

علاوه بر تغییرات مربوط به Perk ها، در این بازی وجود یک مینی‌مپ نیازمند هیچ Perk خاصی نیست و به صورت پیش‌فرض وجود دارد. همچنین، در صورت استفاده از سلاح‌هایی با اتچمنت لیزر، تمامی افراد حاضر در نقشه نور لیزرها را مشاهده می کنند.

در حالی که موارد فوق می‌توانند به شدت مورد استقبال طرفداران Call of Duty قرار بگیرند، موردی وجود دارد که ممکن است چندان جذاب به نظر نرسد. به گفته‌ی وی، پِرکی به نام Last Stand از طریق بخش Field Upgrade در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا پس از مرگ نیز به کمک یک اسلحه‌ی سبک برای مدتی محدود تیراندازی کنند.

یکی از موارد جدید که به بازی اضافه شده پرکی در قسمت Field Upgrade به نام Last Stand است که به گیمرها اجازه می دهد پس از مرگ نیز با یک اسلحه کوچک برای مدتی کوتاه تیراندازی کنند. باید دید که این پرک مورد توجه گیمرها قرار می گیرد یا یکی از مواردی می شود که تعادل بازی را برهم خواهد زد.

زمان عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare 2

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در سال جاری میلادی برای تمامی پلتفرم ها عرضه خواهد شد. بازه ی عرضه این عنوان پاییز است اما تا اعلام تاریخ رسمی عرضه بازی باید منتظر ماند.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی