جزئیات جدید از بازی The Division Heartland

اوایل سال گذشته‌ی میلادی بود که بازی The Division Heartland توسط شرکت یوبیسافت (Ubisoft) رونمایی شد. قسمت جدید از مجموعه‌ی Tom Clancy’s The Division توسط استودیوی رد استورم انترتینمنت (Red Storm Entertainment) در دست توسعه قرار دارد.

جزئیات منتشر شده از بازی The Division Heartland

به تازگی یکی از اینسایدرهای داخلی شرکت یوبیسافت یعنی تام هندرسون (Tom Henderson) جزئیات جدیدی را از این بازی را منتشر کرده است.

بازی The Division Heartland در یک محیط کوچک از یک شهر جریان دارد. شهر مورد نظر Silver Creek است و گیمرها باید در این شهر یک پایگاه عملیاتی جدید را که در داخل یک پیست اسکیت متروکه قرار دارد، راه‌اندازی می‌کنند.

تمرکز اصلی بازی Heartland بر روی حالت Storm قرار دارد. این حالت در بازی یک تجربه‌ی PvPvE حساب می شود که تا حد زیادی شبیه به بازی Escape from Tarkov است. در این بازی بازیکنان باید تا رسیدن زمان نقطه‌ی استخراج، زنده بمانند، لوت کنند و با همراهی گروه خود به مبارزه با دشمنان بپردازند. علاوه بر حالت Storm، حالت Extraction نیز در این بازی وجود دراد که بر روی حالت PvE متمرکز است.

در این بازی گیمرها می توانند مانند بازی‌های دیگر این فرانچایز به شخصی‌سازی سلاح ها و ظاهر کلی شخصیت خود بپردازند. در مدت هر راند از این بازی، یک گاز سمی در مکان‌های تصادفی از اطراف نقشه پخش می‌شود و در طول این مدت شش دسته از دشمنان که با نام Vultures (یا همان کرکس‌ها) شناخته می‌شوند، به سراغ بازیبازان می آیند.

این شش دسته Flankers ،Grunts ،Heavies ،Sharps ،Hooters و Technicians نام دارند. همچنین سه کلاس از جمله Weapons Expert ،Medic و Survivalist در بازی در نظر گرفته شده است که گیمرها می‌توانند یکی از آن‌ها به دلخواه خود انتخاب کنند.

زمان عرضه بازی The Division Heartland

در مجموع اینسایدر این اطلاعات یعنی تام هندرسون پیشرفت کلی بازی را خوب عنوان کرده است. بازی The Division Heartland به گفته ی شرکت یوبیسافت در زمان نامشخصی از سال 2023 برای کنسول‌ها و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی