تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Extraction

تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Extraction به 5 میلیون رسید

با توجه به بازخورد های مختلف و گاها منفی که قبل از عرضه حول بازی Rainbow Six Extraction بود به نطر می رسد که تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Extraction این عنوان رو به افزایش است و این بازی به محبوبیت بسیاری رسیده است.

تعداد بازیکنان بازی Rainbow Six Extraction

طبق گزارش مالی که شرکت Ubisoft از بازی Rainbow Six Extraction منتشر کرده است بازی رینبو سیکس اکسترکشن با استقبال بی‌نظیری از سمت بازیکنان روبرو شده و اکنون به رکورد 5 میلیون بازیکن رسیده است. این بازی در همان هفته های اول هم به رکورد 3 میلیون بازیکن همزمان دست پیدا کرده بود.

با ابنکه شرکت یوبیسافت تعداد بازیکنان هر پلتفرم را به تفکیک مشخص نکرده، اما این طور به نظر می‌رسد که عرضه‌ شدن این بازی بر روی سرویس ایکس باکس گیم‌پس، در افزایش تعداد بازیکنان آن تاثیر بسیار زیادی داشته است.

بازی R6 Extraction از قابلیت Body Pass هم بهره می برد. این ویژگی این گونه عمل می کند که اگر یک نفر بازی را خریداری کند، می تواند به طور رایگان دوستان خود را به بازی دعوت کند. این موضوع به احتمال زیاد در افزایش تعداد بازیکنان این بازی تاثیر گذار بوده است.

بازی Rainbow Six Extraction در جهان Rainbow Six Siege جریان دارد؛ جایی که در آن باید خطر حمله‌ی موجودات فضایی به زمین را از بین ببرید. این بازی مثل نسخه قبلی خود یک عنوان تمام آنلاین است که شما می توانید هم به صورت تک نفره و هم با دوستان خود به بازی کردن بپردازید.

یوبی‌سافت همچنین اخیرا نیز اعلام کرده بود پشتیبانی از نسخه قبلی هم چنان ادامه خواهد داشت، با توجه به این که در مجموع 80 میلیون بازیکن بازی Rainbow Six Siege را تجربه کرده‌اند، بنابراین ادامه‌ی پشتیبانی از این عنوان، طبیعی به‌نظر می‌رسد.

شما می توانید برای خرید بازی Rainbow Six Extraction از طریق سایت پایا گیم با بهترین قیمت و پشتیبانی بر روی آن کلیک کنید.

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی