بازی Shadow Warrior 3

تریلر معرفی بازی Shadow Warrior 3

بازی Shadow Warrior 3 برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال ساخت قرار دارد و در 1 مارچ به صورت جهانی عرضه می شود. استدیو Flying Wild Hog هنوز نسخه‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی‌استیشن 5 این بازی را به تایید نرسانده است.در ابتدا قرار بود که بازی Shadow Warrior 3، سال گذشته‌ی میلادی انتشار پیدا کند، اما اسازندگان تصمیم به تاخیر این بازی گرفتند.در ادامه مطلب شما می توانید تریلر معرفی بازی Shadow Warrior 3 را تماشا کنید.

برای یک بار به پایان رساندن Shadow Warrior 3، حدود ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه زمان لازم است. Shadow Warrior 3، یکی از عناوینی است که ماه آینده‌ی میلادی، به سرویس PS Now خواهد پیوست. این بازی، از روز عرضه‌اش در دسترس مشترکین سرویس مذکور قرار خواهد گرفت.

داستان بازی بازی Shadow Warrior 3

این بازی ادامه‌ی داستان Shadow Warrior 2 را دنبال می کند؛ لو ونگ (Lu Wang) و اوروچی زیلا (Orochi Zilla) اکنون با هم متحد شده اند و به دنبال پیدا کردن مکان یک اژدها هستند. داستان بازی محیطی خطی است و ویژگی های جدید از جمله از جمله دویدن بر روی دیوار و استفاده از قلاب، سلاح های جدید و … به بازی اضافه شده است.

تریلر معرفی بازی Shadow Warrior 3

پایاگیم را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی