ارسال محصولات

مدت زمان ارسال سفارش در پایاگیم به شیوه ارسال و روز دریافت سفارش بستگی دارد و عموما در طی فرآیند خرید از آن مطلع خواهید شد.چنانچه می خواهید بسته مورد نظر را سریع تر از زمان گفته شده در هنگام سفارش دریافت کنید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شود.

بله، چنان چه می خواهید سفارش مربوطه به آدرس دیگری غیر از آدرس شما ارسال شود، با ثبت آدرس مورد نظرتان در هنگام ثبت سفارش و اعلام به تیم پایا گیم و هماهنگی زمان تحویل، کالای مربوطه به آدرس ذکرشده تحویل داده می شود.

(در هنگام ثبت سفارش به گزینه آدرس پرداخت کننده برخورد خواهید کرد و که دو گزینه پیش روی شماست و با انتخاب هرکدام تعیین می کنید که در چه آدرسی کالای خود را تحویل بگیرید.گزینه یک: از آدرس موجود استفاده می کنم. گزینه دوم: ایجاد آدرس جدید)

می بایست با تماس از طریق تلفن قبل از ارسال، عدم حضور خود را اعلام کنید تا زمان بعدی مجددا هماهنگ شود. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از برگشت کالا، زمان حضور خود را اعلام نمایید تا کالا در زمان مشخص برای شما ارسال شود. درغیر این صورت بابت ارسال مرتبه دوم کالا هزینه ارسال توسط مشتری باید پرداخت گردد.

می توانید از طریق تماس تلفنی و یا بخش تماس با پایا گیم هر گونه مغایرت را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید. بدیهی است پایا گیم خود را موظف به عودت کالا می داند و کارشناسان ما شما را جهت استرداد کالا طبق دستورالعمل استرداد کالا راهنمایی می کنند.

زمان تحویل محصولات در شهرستان بسته به نوع سفارش، نحوه ی ارسال پستی و مسافت، بین 2 تا 4 روز کاری است، جواب دقیق تر برای این پرسش را در حین فرآیند خرید دریافت خواهید کرد.

لازم است در اولین فرصت با تیم پشتیبانی پایا گیم تماس گرفته و دلیل تاخیر را جویا شوید.

منو اصلی